Hangi Kuru Mama Markasi

TunaK

Anket

Acana
(9 oy)
N&D
(2 oy)
Hills
(3 oy)
Orijin
(6 oy)
Toplam (20 oy)

2 aylık Scottish fold kedim icin en guzel mamayi secmek istiyorum.Kedim cok hareketli oyun oynamayi cok seviyor.butce sıkıntım yok.

2 CEVAP

dogakaradag

orijen cat&kitten ile başlayıp 1 yaşından sonra acana indoor entree (ev kedilerine özel geliştirilmiş olan acana mama) ile devam etmek en mantıklısı yani.

dogakaradag

scottish fold için eğer ileride de her gün günde 1 saate yakın oynayıp koşmasını sağlayacaksanız şimdi orijen almanızı gelişim çağı bitince de acanaya geçmenizi öneririm, daha az oynayacaksanız scottishlerde (genelde) hareketsizlik oluyor yetişkin olduklarında o yüzden besleyiciliği yüksek olduğu için kilo yapma ihtimali var bu mamaların, gerçi bunun da önüne gramaja dikkat ederek geçebilirsiniz. sanırım her türlü acana’dan yanayım ben.