Köpeği Gece Odada Yalnız Bırakmak

georgestaub

Arkadaşlar villaya geçtik ama yapılması gereken şeyler var ayın başında taşınacaz kızımı oraya gittiğimde gece odada yalnız bırakacam suyu maması olacak herzaman zaten sabahta yanıma alacam sadece gece yalnız kalacak sorun olur mu sizce?

hergünde bahçeyi gezdirecem bahçede oynayacaz havalar ısınıp nisan 2018 dede bahçeye geçecek temelli.

1 CEVAP

gozdecoskn

hiç sorun olmaz :) havalandırın bezini ve oyuncaklarını koyun :) ben her gece benimkini odasına koyuyorum. açık bırakınca tüm oyuncakları yatağıma toplayıp gece oyun istiyor :D odası ben antreyi acık bırakıyorum takılıyor uyanınca :)