Bir Sorun Var Mı Sizce?

Hayvanasigi0

Dişi Kedim 3 gün önce kisirlastirma ameliyati oldu sizce dikişlerinde sıkıntı var mı?bu arada alt karın(abdomen)şeklinde oldu

5 CEVAP

cat_expert

Gayet iyi görünüyor.

NorthNight

Gayet iyi görünüyor bir problem farkedemedim ben.

Oqrenerde06

Sanki profesyonel yapılamamış gibime geldi . Geçmişler olsun ama bir sıkıntı görünmüyor tek ince dikis yapanlar da var genelde

Hayvanasigi0

@Oqrenerde06 alanaya da bildigim en iyi yere yaptirdim ic taraftan da dikis var ama bilmiyorum

Trifane

Gayet normal. Geçmiş olsun çocuğa. Enjm kızımda bu şekildedir. Korkmayın.