Mama Önerisi Verirmisiniz

Zeyneposcar

Ben öğrenciyim ve golden cinsi 2 yaşında bir köpeğim var mama için butcem 200 tl bildiğiniz iyi bir mama varmı

4 CEVAP

CapKek

az önce bı postta görüp bakmıstım carfur da ister onlıne ister magaza alısverısınde enjoy köpek maması 15 kg 159 tl idi. belki işinize yarar

Zeyneposcar

Çok teşekkürler hemen bakıyorum

Efekilic

Bence enjoy almayın çok sağlıksız

Gitaradam

Sadece golden varsa benim naçizane tavsiyem kiloluk alışveriş yapmanız felicia 41 tl reflex 35 tl bizim burada hem taze oluyor.10 günde 2 belki 3 kilo yer .arada bir de ciger veya kemik kaynatip ekmekli
Vermek çok iyi olur .zaten onlar çabuk kilo alıyor sanırım. Hem 15 kiloluk alınca tazeliğini korumuyor. Trendline markası sağlam ama fiyat bilmiyorum.