Ayrılıkk

Mervedeniz159

Arkadaşalar iki tane kedim var birini sahiplendirmek zorundayımm duydugum kadarıyla kediler hemen unutuyorlarmıs hatta yavrusunu yıyenbyvrusuyla ciftleşen bile varmıs sorum şu kı sizce evdeki kedimin yada verdiğim kednin pskolojisi bozlurmu yoksa hiç biiey olmamış gbi devam edeblirlermi ?

3 CEVAP

efruzg

Hedoşun çok takıcağını düşünmüyorum :/ ama pati zaten kalabalık nüfusa alışık bence gittiği yerde tek kalırsa üzülebilir .ama alışacaktır inşAllah

Mervedeniz159

Inşallah ya

paganpoetry

biz de aynı durumu yaşadık ama böyle bir problem olmadı, gittiği yerde yeterli ilgiyi görürse bir sorun çıkacağını sanmıyorum :-)