Kronik İshal

Merhaba, kedim Leo yaklaşık 2 yaşında. Normalden uzun süren bir parazit tedavisinden sonra kronik ishal kaldı. Bir süre Hills biom mama yedi ve düzeldi fakat hills yemeyi bırakınca ishali tekrar başlıyor. Proplan ve N/D Gastrointestinal mamaları da denedik ilk bir kaç gün iştahlı yiyor sonrasında normal yemesi gerekwn miktarın çok altına düşüyor. Bu arada tabi 1 kilo verdi fakat yapılan bütün testleri negatif ve kan değerleri çok iyi çıkıyor. Ne yapalız bilemiyoruz. Aynı sorunu yaşayan var mı? Bilgisini paylaşan olursa çok sevinirim

3 CEVAP

Lokumcukk

Gimcatın gastrointestinal pastını deneyebilirsiniz böyle bir sorun yaşamadım ama kedim her yediği farklı mamadan sonra ishal oluyordu düzenli olarak bu maltı kullandığımızdan beri hiç ishal olmadı yumuşak kaka bile olmadı mucize gibi bişey umarız sizede fayda sağlar biz bir yıldır bu konuda çok rahatız Birde kedi ve köpekler için probiyotikler satılıyor onlardan da mutlaka alıp deneyin derim

Catincat

prebiyotik damla alın veterinerden

Prebiyotikler işe yaramadı maalesef. Gimcat gastro deneyeceğim teşekkür ederim