Kedim Tuvaletini Yapmıyor

Elif748

Kedim tuvaletini kumuna yapmıyor kumuna alıştı oysa ki nasıl düzeltilebilir bu durum :(

4 CEVAP

Renklipati

Kediniz yavruysa alışma sürecinde olabiliyor, tuvaleti kapalı ise bilmeyebiliyor..yaptığı kakayi kumuna götürüp bırakın kokusunu alsın,ayrıca yaptığı yerleri sirkeli suyla iyice silin koku hiç kalmasın

Elif748

3 aylık kedim ilk aldığımda öğretmiştim kumuna ama supurge sesinden korkuyor duyduğu icin yapmış olabilir mi korkudan

Renklipati

Süpürge sesinden bizimde kız çok korkuyor. Olabilir strese girmiştir, kumu kokusuz olsun kokusunu bile sevmeyince yada kirli olunca yapmıyorlar

Elif748

Tamamdir teşekkür ederim kum konusuna dikkat edeceğim tekrar teşekkür ederim :)