Ipakitine İhtiyacı Olan Var Mı?

sedapekc

Merhaba herkese,
Böbrek yetmezliği olan kedilerde ve köpeklerde takviye olarak kullanılan Ipakitine var elimde.
Kedimde çok az (birkaç kaşık kadar) kullandım. Kutusu tamamen dolu sayılır.
Böbrek rahatsızlığı olan ve ihtiyacı olan bir kediyle karşılıksız paylaşmak istiyorum. Kedimi kaybettiğim için artık ihtiyacım kalmadı. İhtiyacınız veya sorunuz varsa bana yazabilirsiniz.
Ürüne dair şuradan bilgi alabilirsiniz: http://www.novakim.com/urunler/id/86/ipakitine.html
Sevgiler

12 CEVAP

Renklipati

Başınız sagolsun yavrunuza çok üzüldüm melek olmuş sizede sabırlar diliyorum..paylaşımınız içinde teşekkürler eminim ihtiyaç sahibi biri mutlaka çıkacaktır..

Oqrenerde06

Başiniz sağ olsun çok üzüldüm;(

sedapekc

Çok teşekkür ederim.

sedapekc

Çok teşekkür ederim. Sizinkilere sağlıklı, uzun ömürler diliyorum.

Trifane

Cok üzüldüm... Bende kaybettim çocuğu... Başınız saolsun. Bende vermiştim ilaçlarını.

Venusselin

Başınız sağolsun, benzer ilacı köpeğimde kullandım onunki düzeldi. Ben de 9 yaşında kanser kedimi kaybettim 2 ay önce, çok zor sabır diliyorum.

sedapekc

Çok teşekkür ederim, sizin de başınız sağ olsun. Sabırlar dilerim. :(

Warriorsans

Başınız sağolsun çok üzüldüm

Merhabalar öncelikle başınız sağolsun benim yavrumunda böbrek rahatsızlığı var hils k/d ve ipakitine kullanıyoruz eğer vermediyseniz ben alabilirmiyim.

gokhansultan

Başınız sağolsun, çok üzüldüm :(

Palyaco

Başınız sagolsun cok üzüldüm Allah sabır versin

Warriorsans

Başınız sağolsun çok üzüldüm sabırlar diliyorum