Kedi Kumu Tavsiye

reinefee17

Şuan lindo cat kokusuz kullanıyorum aktif karbonlu bir kum kullanmak istiyorum fakat bu kumun kokusuz kum gibi sağlığa herhangi bir zararı yok değil mi aktif karbonlu kum tavsiyesinde bulunur musunuz

10 CEVAP

pablopicasso

Reflex aktif karbonlu 👌🏼

Venusselin

Çam peleti kullanıyoruz biz o kadar değiştirdik en memnun kaldığımız o oldu

Hebedem

Sanicat ince kum marsilya sabunlu olandan çok memnunum

Gimlihanim

Reflex aktif karbonlu kum ben de çok duyuyorum. Şuan pelete geçtiğimiz için deneme fırsatım olmadı. Ancak epey beğeniliyor. Kumun her türlüsü zararlı diye düşündüğümüzden pelete geçtik. İster istemez tozutuyor. Bu da kızımı hapşırtıyordu. Şuan topaklanan peletten epey memnunuz. Hapşırmasına iyi gelecek gibi duruyor.

cat_expert

vancat aktif karbonlu kullanıyorum baştan beri.

Koku çok az topaklanması çok iyi tozlanma her bentonit kum kadar. 20 litresini 62 liraya kadar alabiliyorduk birkaç ay önce son dönemde fiyatı 100 lirayı zorluyor maalesef.

Renklipati

Bende lindocat kullanıyorum üstelik 1 yılı geçti değişmedim kurumu, aktif karbonlu olanı var lindonun bakabilirsin kokusuz biraz fiyat farkı var lindocatin diğer çeşitleriyle

Palyaco

Pisy cat aktif karbonlu ever clean en yakın kum

reinefee17

@Gimli Hanım Hangi pelet kuma geçtiniz?

reinefee17

@catexpert Lindo cat 20 lt 62 TL gibi bir fiyata satılıyordu şuan 100 TL olmuş söylediğiniz markaya baktım kendi sitelerinde 20 lt 111 TL aslında kum depolamıştım ama az kaldı fiyatlar artmadan almak istiyorum

Gimlihanim

Natural bastet e geçtik biz.