Karayolunda Bir Köpek

Fbt90

Ankara-niğde karayolunda bir köpek gördüm yanımda az bi kedi maması vardı onu bıraktım. Çok uysal zaten hemen yanımıza geldi kangala benzettim aslan gibi köpek. Keşke arabaya alıp götürmek mümkün olsaydı ama imkansız. Onun harici yapabileceğim bir şey var mı? Bi numara vs ya da bir ilan. Orası ıssızdı baya :(

2 CEVAP

Fbt90

Acaba ankara niğde otoyolu işletmesiyle mi iletişim kursak?

Renklipati

Belediye ye haber verin diyicemde belki gider alırlar, ama o ilin belediye si ilgilidir bilmiyorum..en azından o kırsal alandan kurtarsalar iyi olurdu..sizdende Allah razı olsun duyarlılığınız için