Yardımcı Olur Musunuz Tüyde Ve Deride Sorunlar Var ?

Patiseverler

İyi akşamlar, kedimde böyle bir şeyler var derisinde bu bölgelerden de tüyleri böyle elime geliyor. Kaşınması yok oralarına hiç dokunmuyor ama benim gözüme batıyor acaba önceki yara olup iyileşme mi bu yoksa mantar gibi bir sorun mu?

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

Fazla para almaz, merak etmeyin. Daha da ilerlerse çok sorun olur. Naturalis adramys'in bir yara merhemi var, cilt sorunlarına inanılmaz iyi geliyor. Kullanabilirsiniz.

Cotontzu_Siri

Mantar olabilir

Patiseverler

Ama araştırdığım kadarıyla mantarda kaşınma oluyor kızımda hiç kaşınma yok kuru sadece

Cotontzu_Siri

Egzama gibi de. Ama onda da kaşıntı oluyor. En iyisi siz veterinere götürün.

Patiseverler

Götürürüm tabi ama şuan gerçekten hiç durumum yok acaba sağlık merkezinde göstersem bakarlar mı?

Patiseverler

En azından aciliyetini öğrenirim ona göre