400 Gram Konserve Mamalar Buzdolabında Kaç Gün Dayanır?

Petlebiden Naturon marka konserve mama almayi düşünüyorum, öncelikle kullananlar memnun kaldi mi özellikle seçici kedisi olanlar begendi mi cok merak ediyorum, bir de 400 gramlık konserve kapağı satmaya baslamis petlebi ağzını kapatıp buzdolabinda kac gunde bitirmeliyim? Kedilerim maksimum tek seferde 40 gram yas mama yiyor çünkü

7 CEVAP

Mehmetneroo

40 Gr mama yiyen kedi mi olur be benimki günde 85 Gr olanı bitirip ağzını yalayarak devamını istiyor. Ama mamalar arasında farklar olabilir üstlerinde yazıyordur açıldıktan şu kadar süre sonraya kadar tuketebilirsiniz diye ama bence ağzı kapalı şekilde 1 hafta kalabilir

Gimlihanim

Konservenin üzerinde yazar 2 ya da max 3 gün olur genelde. Tanıdığımızın kedisi seçici bir kedi. Her yaş mamayı yemiyor. Ama o yiyordu naturon. Hatta bir ara sadece naturon yiyordu. Tabi kediden kediye değişir. Net bir şey söylemek doğru olmaz.

simbakedi

acilan her konserve en gec 3 gun icinde tuketilmeli maalesef. felicia konservelerin 12lisi pet zz shop’ta 95tl diye hatirliyorum. tanesi 8tl oluyor ve guzel bir ys mama. isinize gelirse bakin derim. su an da vetsplus yas mamalarda indirim varmis incelemedim ama ona da bakin isterseniz

Kızlarım tam bir piremses olduklari için maalesef az yiyolar :) Bir hafta dayanırsa mükemmel olur maddi durumlar gereği 400 gram konserveler çok daha mantıklı olucak

Mehmetneroo

Ama bana sorarsanız et tavuk vs ne varsa patates ve havuç ile başlayıp robottan geçirip minik paketler yapıp buzluğa koyabilirsiniz azar azar verirsiniz gerektikçe ben öyle yapıyorum ama unutmadan buzluktan çıkarıp eritip verin

Denemekte fayda var o zaman çünkü 80 gramlık bi konserve mama 11 12 lira oldu maalesef