Kedi Bacak Bitiminde Sarkma

Bulutscot

Arkadaşlar kedimin fotoğraflarda göründüğü gibi sarkık duran bir yeri var ellediğimde sadece tüy ve deri geliyor bu neden olmuş olabilir?10 aylık erkek kedi

9 CEVAP

hannnngggg

of benim kedimde aynısı hatta biraz daha sarkık bence bizim göbeğimiz gibi kilodan dolayı oluyor gibime geliyor zayıflasa bile orası hep sarkık kalıcak gördüğüm kadarıyla kediye kardio yaptıramayacagımız icin 🥲

Ballicorekkk

Bence göbeği o :D

aslihan_e

İlkel kese

inferi0r

Yağ bağlamış tontiş ^^

Bulutscot

Önceden de vardı ama son günlerde daha çok büyüdü.Teşekkür ederim cevaplarınız için

Gimlihanim

Göbek gibi geldi bana da 🤷🏻‍♀️😅

Bu kedilerin kesesi :)) sorun yok her kedide olur mutlaka