Hamile Kedi Pire Sorunu

Ecesila22

Merhaba kedim hamile ve pire sorunumuz var ilaç tedavisi yapılamıyor bunun için evde doğal yöntemler neler yapabilirim sirkeyi denedim ama sanki işe yaramadı ne olur yardimmmm

1 CEVAP

aslihan_e

Yıkayın kediyi, önce boyun bölgesine şampuan sürün hiç açık kalmasın ki kafaya çıkmasınlar, kulaklarına su dökmeyin, içine su girerse sorun olur, ıslakken baygın pireleri tutup suya atın boğulurlar. İlaçsız ancak o şekilde. Yoksa yok biberiye suyu yok sirke vs. hiç etki etmiyor. Normal şampuanla yıkayın sorun olmaz. Bebek şampuanı olursa daha iyi olur.