Köpüklü Bir Sekilde Kusuyor

Elif748

Kedim ilk önce iki defa köpüklü sekilde kustu sabahtan beri bir sey yemedi midesi boş simdi de sarı bir sekilde kustu hala yemiyor mamasina götürüyorum kendisini geri çekiyor sürekli uyuyor :/

7 CEVAP

aslihan_e

İç parazit tedavisi oldu mu?

aslihan_e

Enfeksiyon kapmış olabilir, veterinere gidip serum alması gerek. Kimse burdan yardım edemez. İlk önce iç parazit yaptırmadıysanız onu yaptırın.

aslihan_e

Enfeksiyon vardır o zaman, zaten başka soruda ilaç verdiğinizi yazmışsınız, gençlik hastalığı olabilir. Ancak serumla biraz toparlama imkanı bulur şanslıysa.

gece18

Benim kedimde ilk köpüklü şekilde kustu. Ardından sarımsı yeşilimsi kustu. Gençlik hastalığındanmıs meğer. Kusmalarını takipleyin lütfen. Yapışkan olup olmadığınada dikkat edin. Bu hastalığınki yapışkan oluyor. Vakit kaybetmeden kaldırabilirseniz kaldırın vetoya.

AlpMordecai

Benim kedim de böyle birkaç gündür buraya da yazıyorum sürekli. Veterinerinizin numarası varsa arayın hemen durumu belirtin. Bir şey yutmuş da olabilir, endoskopi yapılabilir.

Elif748

Evet ic ve dis parazit aşılarını oldu. 3 aylık kedim. Bende yeni sahiplendim aldığımda zaten hastaydı ama boyle degildi:(

Elif748

Teşekkür ederim suan bulundugum yerde veteriner kapalı yarin sabah götüreceğim direkt tekrar tesekkur ederim