Kısırlaştırılan Kedi

Hayvanasigi0

Merhaba kedimi dört gün önce kısırlaştırdım Kendi iradesiyle yemek yemiyor sadece önüne yaş mama koyunca yiyor kuru mama yemiyor sürekli uyuyor battaniyenin altına giriyor Uyanırken tıslıyor Bu durumu yaşayan var mı kedimin piskolojisi mi bozuldu ne yaparsam ona yardım edebilirim acil yardım lütfen Dikişi patlamaması için bir odada kalıyor bütün evi atsak daha mı iyi onun için Yanından hiç ayrılmıyoruz eski kızımdan eser yok

1 CEVAP

Ballicorekkk

Ağrısı olabilir bu dönem karanlık ve sessiz yerde kalmayı tercih ediyorlar genelde. Meo sıvı ödül maması alıp mamasına dökebilirsiniz az bir şey o şekilde yiyebilir ben öyle yapmıştım o şekilde yemişti mamasını. 1 hafta sadece geceleri tek bir odada kaldı beraber kaldık dikkat ettim atlamamasına dikişleri yalamamasına.