Beslemelimiyim?

Fbt90

Anket

Besle
(31 oy)
Besleme
(4 oy)
Toplam (35 oy)

15-20 günlük bir yere geldim bissürü kedi köpek var beslemelimiyim kararsız kaldım sonra bana bağımlı yapmak istemiyorum çünkü dediğim gibi gideceğim

4 CEVAP

Warriorsans

Besleyin tabi ki. En azından sizin orada olduğunuz süreçte karınları doyar. Hem belki beslediğinizi gören iyi niyetli insanlar olursa onlar da arada besleme yapar

BusraLuti

En azından orda bulunduğun müddetçe karınları doymuş olur bence besle

nefeskedi

Ben bu tür durumlarda 2-3 günde 1 besleme yapıyorum çünkü gerçekten alışınca tekrar tekrar gelip bulamayınca ümitsizlik yaşıyorlar stres olabiliyor. Özellikle köpekler daha kolay alışıyor, siz gidince uzun süre durup bekleyebilme ihtimalleri var, şimdi kış da beklemek daha çok üşütür. Kendi fikrim ve uygulamam bu

Hayvanasigi0

Sevmezsen bile yemek koy bence