Kot Bayoun Hakkında

bengthecatmom

Merhaba,
Kedilerimden birinin uzun zamandır idrar problemi var. İdrarını ortalığa yapıyor. Önceki başlıklarımda görenler olmuştur belki. Mutfak tezgah, kapı arkası ve balkonun önü…
Dişi kedi, kısırlaştırdık ama nafile. Veteriner kot bayoun başladı. Günde bir tane içiyor. Bugün 10. Günümüz. Ne zaman etkisini gösterir tahminen?

2 CEVAP

Betulb97

Merhaba, bir etki gördünüz mü acaba? Aynı problem yüzünden bize de öneriliyor şu an

Gelyahron

Hemen etki gösteren ( iki kutu bitene kadar) bir ürün değil. Her ne kadar bitkisel içeriğe sahip olsa da bioyararlanım süresi biraz uzun