Kesin Ağız Kokusu

Sutunannesi

Arkadaşlar merhaba kedimin ağzı küçüklüğünden beri hafifçe kokuyordu ilk başlarda sadece uykudan uyandığında rahatsız eden bi koku vardı (4aylık) ama şimdi ağzı çok fazla kokuyor ve bunun rahatsız edici olmasından ziyada onun sağlığı açısından riski nedir çok ciddi bir durumdur buna ne neden olmuş olabilir neler yapabilirim

1 CEVAP

pongul

iç hastalık olabilir, diş ve diş eti sıkıntısı olabilir vs. vet bakması iyi olur.