Kısırlaştırma Sonrası Vitamin

LLale

Merhaba pazar günü erkek kedimi kısırlaştirildi veterinerimiz ek bakım hakkında vitaminden bahsetmedi bir arkadaşım vitamin kullanılmazsa fip olur dedi normalde sağlığı için gimcat Multi vitamin kullanıyorum zaten ama ayriyeten neden fip vs dedi anlamadım bilgisi olan var mı

3 CEVAP

Hayvanasigi0

Ben de kisirlastirdim da swiss var ben de arada kullaniyorum

Hayvanasigi0

Ben de endiselendim

NorthNight

Kısırlaştırmayla fib in alakası yok ki, bambaşka konular. Genel sağlığı için kullanabilirsiniz.