3 Aylık Köpeğim Üşümüş Ne Yapabilirim

Partilerindostu

Köpeğim 3 kere annesinin ardından suya girdi ve 2 gün sonra üşümeye başlamış veteriner iğne yapmış sizce çabucak iğleşmesi için ne yapmalıyım

6 CEVAP

Karnı tok olsun sıcak ortam sağlayın bide veterinerden vitamin yada bağşıklık güçlendirici al

Partilerindostu

Köpeğim üşütme iş salgın bir köpek hastalığı varmış ona yakalanmış annesi de hastalanmış o nunki geçti ama benim küçük canavarın güçsüz geldi beni bıraktı 😭😭😭

Mehmetneroo

Nero iki günlükken annesini kaybedince ben elektrikli battaniye almıştım 😂

Mehmetneroo

Sıcak su torbası da alabilirsiniz

Partilerindostu

Arkadaşlar köpeyimi kaybettim. Köpeyimi üşütmemiş köpeklerde salgın bir hastalık var ona yakalanmış.

Partilerindostu

Cevaplarınız için teşekür ederim.