Köpek Maması Anket

Pikapru

Anket

Mutamin
(0 oy)
Bozita flavour
(8 oy)
Brit premium
(4 oy)
Toplam (12 oy)

Farklı bir mama arayışındayım 15 kilosu max 400 olacak şekilde başka önerileriniz de varsa açığım bunları kullanan ya da içerik karşılaştırmalarından anlayan oylarsa sevinirim çok teşekkürler

3 CEVAP

ytmzeypcn

Youtubeda voli pet diye bir kanal var içerik yönünden birçok mamayı inceleyip karşılaştırıyor ordan mama incelemelerini izleyip hoşunuza giden içerikteki mamanın fiyatınıza uygun gelen 15kglık paketini satın alabilirsiniz

ytmzeypcn

Pardon siz köpek maması olarak sormuşsunuz 🤦‍♂️
Ben kedi besleyince direk kedi maması olarak sorduğunuzu algıladım kusura bakmayın

Pikapru

Yok olsun teşekkür ederim yine de o kanala ben de bakmıştım kedilerim için ama dediğim gibi köpek maması arıyorum şu anda