Köpek Eğitimi

Cerencim01

Merhabalar 5 aylık köpeğim var cinsini sahiplendiğimden bilmiyorum ve hiç söz dinlemiyor önünden bişey aldığımızda hırlayıp saldırıyor ve insanlardan çok korkuyor ödül olayını denedik ama inatla yapmıyor ne yapabilirim yardımcı olur musunuz

7 CEVAP

Selenkerem

Merhabalar,
Dişleri kaşınmaya başlayacağı icin dis oyuncaklarından alabilirsiniz. Her sese yeni alıştığı icin korkup horlaması normal, yaklaşırken elinizi yukarıdan değilde önce asagidan ona koklatın, sizden zarar gelmeyeceğini anlayınca kendini sevdirmeye başlar. 6-7 aylıktan sonra Egitimi daha kolay anlamaya başlar

Venusselin

sabır.. benimki mesela travmalıydı 2 yaşında anca geçti korkusu. çok çaba gösterdim ama sonuç muhteşem :) sorunuz oldukça bana yazabilirsiniz

theyusra

her köpek farklı yani onun dilini öğrenmek zorundasınız bol bol video falan izleyip bilgi edinmeye, köpek eğitim metotlarını öğrenip en uygununu bulmaya çalışın.

busraakcay

Küçükken benim köpeğimde öyleydi youtube videolar cok yardımcı oldu ve tabiki pes etmemeniz gerekiyor

zibityus

kral köpek ailesini takip etmenizi öneririm. ödülsüz, cezasız, komutsuz köpeği nasıl yöneteceğinizi öğretiyorlar. söz dinlemesine gerek kalmayacak, onunla konuşmadan onu dengede tutabileceksiniz. kralailesi.com/arsiv adresine girip anahtar kelimelerle aratarak yaşadığınız sorunlarla ilgili videolarına ulaşabilirsiniz

petokulu

profesyonel destek alabilirsiniz. https://petokulu.com/

Merhabalar, köpek eğitimi konusunda uzman olan Köpek Eğitmeni Murat GÜNGÖR ile iletişime geçebilirsiniz. Ancak köpek eğitim fiyatları diğer eğitmenlere göre biraz daha pahalıdır.