Merhaba Yeni Bir Köpek Aldım Cinsi Jack Russell 2,5 Aylık Tuvslet Eğitimini Nasıl Verebilirim??????

Buse1234

**Acill cevap verir misiniz **

6 CEVAP

sry_dlvr

Merhaba, 4 aylik bir shihtzu köpeğim var ve pedine tuvaleti icin damla alarak ve oraya damlatarak eğittim. Ara sira yavru oldugu icin kacirmalar olabilir. Sabirli olmani ve kizmamani tavsiye ederim. Aksi taktirde ters telebilir. Simdi diger tuvaletinide pedine yani yere serdigim hasta bezine yapmayi ögrendi. Bol sans dilerim:) sabret emin ol ögrenecektir.

SelinTuksal

bütün eğitim çeşitleri internette var kçpek tuvalet eğitimi yazmanız yeterli

Cotontzu_Siri

iç mekan mı, dış mekan mı

Cotontzu_Siri

2.5 aylık köpeğe dış mekan öğretemezsiniz zaten

TheTurk

Jack Russell tuvalet eğitimini en zor alan köpek ırkıdır. Eğitilmez değildir fakat çok sabır gerektirir.
Kafes eğitimi ile en basit yoldan eğitilmesinde fayda var.

Tugbabilginer

5 aylık pug oğlum tuvalet konusunda beni çok üzüyor sabırla öğrenmesini bekliyorum...