Geceleri Uyku Sorunu?

Merloli

Kedim Lola yaklaşık dört buçuk aylık hiç böyle yapmazdı ama son bir hafta geceleri daha az uyumaya başladı. Geceleri üç -dört kez kalkıyor benide uyandırıyor öylece yarım saat bakışıyoruz bazen yorulsun diye oyun oynatıyorum sonra yanıma gelip uyuyor. Normalde yatağını çok sever ama yanıma gelipte uyuyor. Acaba bu bir sağlık sorunu mu yoksa öyle huy mu edin di veya geceleri korkuyor mu? Veterinerime danışmalı mıyım? Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler..

5 CEVAP

Merloli

Cevaplarınızı bekliyorum :)

miasugok

Gündüzleri yalnız mı kalıyor acaba? Okulum açıldığından beri romiş de gece baya aktif anladığım kadarıyla gündüz ben yokken çok uyuyor.

nyancat

Benim kedimde ilk başlarda benle aynı saatlerde yatar gece uyurdu 5-5 buçuk aylık gibi geceleri uyumamaya başladı kapımı kapatıyorum balkona çıkmasın diye kapının başında ağlıyor yorulsun diye oynatıyorum öyle yapıyorum böyle yapıyorum sonunda uyuyordu bunun nedeni de gündüzleri çok uyumasıydı bende akşamları çok oynatıyorum gece yattığım saatte o da kolayca uyuyor

SelinTuksal

sağlık sorunu değildir meraklanmayın :))

Merloli

Teşekkür ederim :)