Kedi Çiftleştirmesi

Arkadaşlar kedim kızgınlıktaydı dişi kedim erkek kedinin evine gönderdim gönderdiğim kişi ilgilenmedi ne yaptılar ne ettiler hiç bilmiyorum kızım eve geldiğinde çok agresif elimi resümde gördünüz gibi sadece sevdim sonra bi anda beni bu hale getirdi eve geldiğinde kızgınlığı devam etmiyor eskisi gibide kendüni sevdirmiyor sizce çiftleşmidir yada hamile olma olasışığı var mı erkek kedi 1 saatliğine bize geldiğinde erkek kediye ilk gün hırlıyordu bizde iken hiç hırlamadı sadece tokat atıyordu bide sürekli burnunu kokluyordu erkeğin ve kalça kısmını kokluyordu

16 CEVAP

Arkadaşlar teşekkürler uzatmaya gerek yok kimse yorum yapmasın hesabı silmeyi bilen varsa yazsın bilmiyorsanız yorum atıp durmayın diğer yorumlarıda okuyamadım şikayetten dolayı kalkmış yani hiç yorum görmedim ü