Koku Sorunu:(

sry_dlvr

Merhaba 4 aylık bir Shihtzu sahiplendim. Bu irklar normalde cok kokmuyor biliyorum fakat bu inanilmaz kokuyor. Araştırmalarima göre bir deri rahatsızlığı alerji vs olabilirmiş. Kaşıntıda oluyor çünkü ara sira. Tabi bunlarin disinda tuvalet egitimi olmadigi icin oda ekstra kokuyor:( umarim bir tedavisi vardir bunun gecmesinin. Buna benzer birsey yasayan varsa bilgilerini paylasabilir mi? Bu sekilde pek dayanilcak gibi degil cünkü:(

5 CEVAP

Ağızdan gelen kokuysa Dişlerine baktırın eğer kendi kokuyorsa yıkadığınız için olabilir sık yıkamakta koku yapıyor veteriner koku için ilaç veriyor

sry_dlvr

Cok fazla yikamiyorum ayda 1-2 dedi zaten veteriner. Kuafore goturuyorum orda yaptiriyorum herseyini. Onun disinda her tuvaletten sonra alkolsuz bezle temizliyorum. Veterinere goturdugumde tekrar test yaptiricam gerekirse. Yorumunuz icin çok tesekkur ederim. Arasira hapsirdigi icin Alerjik bi bünyesi oldugunu düşünüyorum.

nevin_alkan

İlac kullanın veterinerden yardım alarak

Cotontzu_Siri

Spirulina tableti alın

Cotontzu_Siri

Perfect wash ile yıkayın