İşe Yaramayan Furminatör

kedianasi

Arkadşlar furminatör tarak aldım 249dan 99a düşmüştü orjinal olduğnu düşündüm sarı renkli üzerinde furminatör yazıyo. 2 kere taradım şimdiye kadar ama ne o kadar tüy çıktı kedmden nede tüy dökülmesi azaldı acaba orjinal almadım mı diye düşndüm sizdede böyle bir sorn oldumu ?

3 CEVAP

kedianasi

-guncel-

zehraaozlu

Ben 10 günde bir 15 dk kadar tarıyorum oldukça etkili oluyor taramanızda mı problem var acaba?

KedimVar

Fotoğrafını koyarsanız orijinal olup olmadığını söylerim. Ayrıca eğer kediniz kısa tüylüyle ve small aldıysanız sarı değil eflatun olmalı rengi.