Kedim Bana Gelmiyor

Patili_1

Kedim annemin kucağına oturuyor sonra ben çağırıyorum benim kucağıma oturmaya geliyor annem ağlar gibi yapıyor yine kedim annemin kucağına geçiyor doğru düzgün de oturmadan kucağımdan .Ya gerçekten bakın ben bı soru daha sordum ama bana anneleri zannettikleri için dediler ama ben şuan tam ona ihtiyaç duyarken o benim kucağıma geldiğinde mirladiginda ben acayip bi huzurlu oluyorum ama daha oturmadan kalkınca hem sinirim bozuluyor hem de sinirleniyorum ya.😞

1 CEVAP

D-O

Kediniz kendi duygulari istekleri tercihleri olan ayri bir canli o yuzden cani istedigine rahat ettigine gidiyor bu da cok normal :)
Sizi daha cok sevsin daha cok gelsin istiyorsaniz onunla oyun oynayin, sevdigi mamalari verin, onu zorla kucaklamayin boylece sizle rahat ve guvende hissedip sevgisini daha cok gosterir :)