Kedim Yağ A Bastı

martha

mutfakta yere zeytinyağı döküldü. kedimde üzerinden geçmiş. sürekli yalanıyor ama temizleyemiyor. tüyleri hep yağ oldu nasıl temizleyebilirim ?

29 CEVAP

martha

anlamadım

KedimVar

Bence kendiniz yıkayın. Ben kedimi 4 aylıkken yıkadım. Kurutmaya çalıştığımda delirdi kurutamadım. Buna rağmen hiçbir sorun yaşamadık. (Bebek şampuanıyla yıkadım.)

SelinTuksal

diyorum ki alın kedinizi sokun suya bebek şampuanıyla dda yıkayın yağ olan yerleri bu kadar basi yıkama için vet e gerek yok :D

martha

cesaret edemiyorum işte :( bakalım internetten video izleyeyim. bir bezi ıslatarak sildim ama tüyleri hala yağdan dolayı ıslak ıslak görünüyor göbek çevresi. o da yalaya yalaya bi hal oldu çok üzgünüm

SelinTuksal

bunu sadece annelik içgüdünüzle yapmanız yeterli.

martha

kedi için şampuan yok elimde. bebek şampuanı kullanacağım öyleyse

KedimVar

Evet Bebek şampuanı kullanın. Kulağının içine girmesin.

martha

tamamdr başlıyorum :) teşekkürler değerli yanıtlarınız için

SelinTuksal

ben kafasını hiç yıkamadım bizimkilerin:D

martha

düşündüğümden daha kolaydı

KedimVar

:)) çok zorluk çıkardı mı?

dollfacepersian

Çok çok tatlı. İlk denemeniz ama çok başarılı geçmiş. Çok sevindim:)

martha

teşekkür ederim çok :)

KedimVar

Çok tatlı ya. Nasıl hissettiği anlaşılıyor suratından :))