Kedim Enteresan Bir Sey Yapıyor!!!

Nurakbass

Selamlar direkt konuya giriyorum disi kedim 2 yasinda kizginlikta degil ve tuylu yumusak bir bataniyeye poposunu degdirerek haraket ettiriyor neyden ötürü olabilir

8 CEVAP

Esraesngl

Kaşınıyor olabilir ve kaşınması normal degil , en iyisi veteriner ile görüşmeniz

aslihan_e

@FA 2 yaşında yazmış ben mi yanlış görüyorum.

zeynepdmr3

Bazı kediler kaşımak için de öyle yapabilir parazit vb sorunlardan dolayı

FA

Poposunu battaniyeye sürmesi kızgınlık belirtisi değil, acayip acı çekiyorlar o sırada.Ayrıca 2 aylıkken kızgınlığa girmezler, en erken 4 aylıkken başlıyor.Temizliyor olabilir, benimkisi yarım saat boyunca battaniyeyi sağıp emiyor 😬

Rabiacingz

2 yaşindaysa kızgınlık belirtisi.

Palyaco

Kızgınlık belirtisi

FA

Aa özür dilerim 2 yaşı, ay olarak görmüşüm.Ama kızgınlığa, daha önceden, çok kere girmiş olması ve şu ana kadar çiftleşmiş olması gerekmez mi?Daha önceden fark etmemen imkansız

Nurakbass

Daha önce ciftlesmedi