Kedimi Kısırlaştırmak İstiyorum

aleybuse9

Arkadaşlar merhaba kedim 1 yaşına yeni girdi baba olmadan kısırlaştırmak istemedim yavruları olsun istedim bir heves işte ama aşırı derecede azgın bir kediye dönüştü evde dişi kedim de var sahiplendim hiç rahat bırakmıyor sürekli peşinde etrafa koku bırakıyor veterinerim koku bırakma huyuna alıştığı İçin kısırlaştırsak da devam edebilir dedi öyle olur mu yoksa zamanla unutur mu

1 CEVAP

FA

Çiftleşmiş kediler de o güdü kaybolmuyormuş, koku bırakmaya devam edecek muhtemelen