Sanabella Kedi Maması Nasıl?

latte9

Sanabella kedi maması kullanan varmı

5 CEVAP

CapKek

biz dün aldık, kedim tüm gece yüzüne bakmadı mamanın koklayıp kaçtı ama bugün yiyor hatta iştahla yiyor. begendi. kokusu çok cezbedici. kitten olanı aldık.

Palyaco

Bizim oğlan hiç sevmedi yemedi bir türlü 9 ay önce denemiştim

CapKek

sanabelle da üretici firma almanyada, türkiye distribütörü ise orduda sayfasına baktıgınızda görünüyor arayıp bilgi lazımsa alabılırsınız, çok güzel ilgileniyorlar. @Mehmetneroo
tüm bölgelerin bayileri var onlarda cevap veriyorlar, ben instagramdan numune için yazmıstım hemen dönüş yaptılar, bilgilerimi falan aldılar :/ yani genel olarak hizmetleri güzel

Mehmetneroo

Çok övülüyor ve iletişim için bir çağrı merkezleri yok bir Instagram sayfaları var o da pek ilgili diyemem

Willy-Wonka

Yavru kedi için olanını kullanıyorum gayet memnunum severek yiyor. Bir önceki mamasının yüzüne bakmıyordu sanabelle alınca sevdi. Tüylerinde de gözle görülür parlaklık canlılık oldu. İnternet sitelerinde yurt içi satış noktaları bulunuyor. Ben tre n d yol Mavi Reyondan temin ediyorum