P E T Z A Güvenilir Mi?

teddybal

Selam, bugün 2.sorum işgal ettim burayı kusura bakmayın :)
P etza'dan alışveriş yapan var mı, son kullanma tarihleri konusunda güvenebilir miyiz?

5 CEVAP

teddybal

hiç kimse bilmiyorsa demek ki başka yere bakmalıyım...mı? :)

Renklipati

Sitenin adını bile ilkkez duydum :)ben almadım burdan belki alan vardır soru üste çıksın

Palyaco

1 kere aldım uzun tarihiydi kolide geldi

Palyaco

Pardon pezz.shop sandim

teddybal

@Renklipati teşekkür ederim, Gimcat kitten paste alacaktim bir tek orda uygundu 50 lira, ama mail atıp skt sordum geri dönmediler, kimse de yorum yapmayınca bilemedim vazgeçtim, yine ty'a kaldık :')