Kedime Veteriner Bu İlacı Verdi İsmi Nedir

SEYMADUMAN

Merhabalar
Kedim dışı ve kısır 4 yaşında bugün çeşitli şikayetlerden dolayı veterinere gittik ve bana görseldeki ilaçtan verdi adını bilmiyorum araştırmak adına bilen yada kullanan var mı

10 CEVAP

zeynepdmr3

Vetexpert in takviyeleri olması lazım kaliteli bir marka hangi şikayet için gitmiştiniz

Gimlihanim

Vet expert markasının tüm takviyeler bu şekilde. Kalm vet, vetomune, vetoskin…
Bu takviyeyi ne için verdiğini söylerseniz ne olduğu konusunda daha iyi yardımcı olabiliriz.

Ballicorekkk

Vetexpert bağışıklık için kullanılıyor 2 aya yakındır kedime kullanıyorum vet.önerisiyle gayet iyi bir marka kullanınca farkı görürsünüz zaten

nefeskedi

Vetexpert vetoskin'e benziyor biz tüy dökülmesini azaltmak için kullanıyoruz kopartıp içindekini vererek ama bunlar kendi kutularında satılmıyor mu ?

Jean

sakinleştiriciye benzettim ben de yanlış olabilir

zeynepdmr3

Vetexpertin birçok çeşidi var kalmvet olarak geçiyor hafif bir sakinleştirici bitkisel içerikli bence kullanabilirsiniz bı sıkıntı olursa bırakırsınız

SEYMADUMAN

Kedim evin her yerine tuvaletini yapıyordu bu huyundan vazgeçmedi için verdi
Antidepresan dedi sizce kullanmalımıyım?

e234567

bana bundan on tane mi ne vermişti tanesi 3,5dan :D kedim mantar olunca vermişti antidepresan ne alaka bilmiyorum

Gimlihanim

Vet expert markasının tüm takviyeler bu şekilde. Kalm vet, vetomune, vetoskin…
Bu takviyeyi ne için verdiğini söylerseniz ne olduğu konusunda daha iyi yardımcı olabiliriz.

nefeskedi

Vetexpert ürünleri iyidir veterineriniz önerdiyse kullanın tabi ama sadece antidepresanla geçmeyebilir, stresten olabilir, kısır değilse kızgınlıktan olabilir, idrar yolu enfeksiyonu ihtimaline muhtemelen veterineriniz bakmıştır.