Kedimin Kilosu Normalmi Sizce

zeynepdmr3

Kedim 2.5 yaşında erkek 5 kilo 700 gram bana zayıf geliyor normalmi

8 CEVAP

Oqrenerde06

Zayıf mi gayet iyi bence tabi bazı kediler ırk gereği zayıf gözüküyor olabilir.

Palyaco

Kilosu iyi daha fazlası onun haretlerini kısıtlar

Esraesngl

Benimkide aynı yaşta. Kilosu 4 kilo. Veterinerim bu aralıkta kalmamizi söyledi , bu yüzden sürekli oynatır koştururum. Benceee daha fazla kilo aldırtma.. Hem yaşı ilerledikce kilosu sorun yaratır hem iç organlarının yağlanması saglik sorunu yaratır

zeynepdmr3

Evet fazla kilo zararlı doğru diyorsunuz heralde boyu uzun olduğu için fit

emirhanyenice

fena değil

Simgeyldrm

Benim kedimle ayni herşeyi istersen foto atabilirim benim kedi cok uzun ve ince cinsi geregi bana zayif orta arasi birsey gibi geliyor veterinerde bu kilonun ustune cikarsa tehlikeli dedi bilemedim

Lokumcukk

Benim kedim erkek 1,5 yaşında 2.300 en kilolu hali veteriner normal dedi ki cinside scotish sizinki yüksek ihtimalle obez

Lokumcukk

Diyet mamaya falan geçin bence yada yürüyüş yaptırın