Alerji?

jansett

Dün akşamdan itibaren başladı ve giderek arttık. Özellikle tıraşlı olan göbek bölgesinde var, diğer bölgelerde çok nadir. Göbeğin tıraşlı olmasının sebebi 1 hafta önce kısırlaştırıldı ve ultrasondan çok kilolu olduğu için bakamadıklarından göbeği tıraş ettirmek durumunda kaldık. Bir hastalığı yok yani. Mama değiştirdik ondan olabilir mi ki? Eski mama N&D Tahılsız Tavuklu ve Narlı Yavru Kedi Maması yenisi ise Orijen Fit & Trim. İkisi de tahılsız ve tavuk içeriyor eski mamada da bir sorun yaşamadığımızdan mamadan olduğundan emin değilim. Ayrıca kızarıkların olduğu yerlerde küçük yağ kitleleri gibi kitleler var. Sadece o bölgelerde ama. Yarın da geçmezse vete gideceğiz pazartesi. Ama önce sizin de fikirlerinizi almak istedim. Sizce nedir bu ve ne yapmalıyız.

2 CEVAP

jansett

Resim atacaktım atmadı :/

jansett

Fotoğraflı olan bir sonraki soruda. Lütfen ona cevap verin :)