Alerji?

jansett

Dün akşamdan itibaren başladı ve giderek arttık. Özellikle tıraşlı olan göbek bölgesinde var, diğer bölgelerde çok nadir. Göbeğin tıraşlı olmasının sebebi 1 hafta önce kısırlaştırıldı ve ultrasondan çok kilolu olduğu için bakamadıklarından göbeği tıraş ettirmek durumunda kaldık. Bir hastalığı yok yani. Mama değiştirdik ondan olabilir mi ki? Eski mama N&D Tahılsız Tavuklu ve Narlı Yavru Kedi Maması yenisi ise Orijen Fit & Trim. İkisi de tahılsız ve tavuk içeriyor eski mamada da bir sorun yaşamadığımızdan mamadan olduğundan emin değilim. Ayrıca kızarıkların olduğu yerlerde küçük yağ kitleleri gibi kitleler var. Sadece o bölgelerde ama. Yarın da geçmezse vete gideceğiz pazartesi. Ama önce sizin de fikirlerinizi almak istedim. Sizce nedir bu ve ne yapmalıyız.

5 CEVAP

SelinTuksal

alerji yapmış olabilir. naturea deneyi bir. ama tabi ki vet şart. -yanlız vet başka bi mama önerirse bizimle paylaşmadan kullanmamanızı öneririm. saçma sapan şeyler önerebiliyorlar çünkü.

SelinTuksal

hayır, sakin olun :)

jansett

Eğer alerjiyse ki büyük ihtimalle öyle. Alerji çok ciddi bir şey değil, değil mi?

SelinTuksal

bunu veterinerde test yaptırarak anlarsınız ancak

jansett

Demek istediğim hani Allah korusun hayati bir risk falan yoktur değil mi?