Kalmvet Kullananlar

SEYMADUMAN

Merhabalar
4 yaşında kısır,dişi bir kedim var evin çeşitli yerlerini erkeklerde olduğu gibi koku bırakıyordu
Bunun üzerine veteriner KALMVET Adından ilaçtan verdi. Antidepresan dediği için de endişelendim.
Daha önce kullanan var mı ne gibi etki ve yan etkileri var.
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

3 CEVAP

Gimlihanim

Biz de kullanıyoruz. Sürekli vermedik ama hiç. Yolculuklarda ve küçükken veterinere giderken kullanıyorduk. Bir de kızgınlık döneminde verdik. Genel olarak uykulu, uyuşuk bir halleri oluyor. Bence böyle bir sorununuz varsa ve veteriner tavsiye ettiyse kullanın derim. Bu gibi durumlarda da işe yarıyor bildiğin kadarıyla.

Gimlihanim

Herhangi bir yan etki de gözlemlemedik. Hatta ben ilk gimcat in sakinleştirici ürününü sormuştum veterinerimize. Ondan sonra bunu vermişti. Daha iyi olur daha bitkisel olduğu için demişti.

SEYMADUMAN

Uyuşukluğu ve sakinliği ne kadar devam ediyor
Bana 10 gün üst üste kullan dedi ama benim kedim çok oyuncu sosyal bir kedi bu durum değişsin istemiyorum
Sizce ruh halini bı kadar etkiler mi?