Kedimin Ağız Kenarında Siyahlık Ve Kızarıklık

selnzmen

kedimin yeni başlayan ağız köşelerinde siyahlık var yemek artığı gibi duruyor ama ani başladı silince çıksa da hemen tekrar oluyor salya artışı mı yada başka ağız kenarıyla ilgili bir enfeksiyon mudur

2 CEVAP

Damlacatlover

Kedi aknesi gibi duruyor . Vet. Hekiminize danışın ilerleyen durumları iltihaplı oluyor . Çeneyi temiz tutmak , mama yediği su içtiği kapları düzenli her gün yıkamak ve sağlığı açısından plastik mama ve su kabı kullanmamak gerekiyor. Eğer kedi aknesi ise tekrar edebilecek bir durum belirli aralıklarla . Bağışıklık da önemli bir faktör. Bir de stres durumundan da kaynaklanabiliyor.

Palyaco

Kedi aknesi gibi dr animal health akne için birebir