Matisse Mama Nasıl

Dilan23

Matisse mamanın içerigi iyi görünüyor kullanan var mı nasıl acaba

1 CEVAP

teddybal

Kullanmadım ama fiyatının hakkını verecek bir içeriğe sahip olduğunu düşünmüyorum (kur sağ olsun fiyatları şiştikçe şişmiş), Nd mamalarının üreticisi Farmina'nın alt segmentteki maması. Eskiden içeriği güzelmiş (bazı alışveriş sitelerinde ve inceleme videolarında eski içerikler yaziyor hala, siz aslını farmina'nın kendi sitesinden inceleyebilirsiniz) ama sonradan değiştirmişler şu an hiçbir esprisi yok bence. Kullananların da memnun kalmadığını okumuştum burda.