Uygun Fiyatlı Malt Önerisi

latte9

Uygun fiyatlı ve içeriği iyi olan malt öneriniz varmı

10 CEVAP

reinefee17

Biofeline indirimde şuan

Palyaco

Dr natures malt kediler seviyor taurin li

simbakedi

vets plus, trixie en uygunlari bildigim kadariyla

Renklipati

vets plus ve zoovital daha uyguna oluyor

izmirle

Beaphar

dilanbulent

Trixie tek geçerim.

Warriorsans

Vets plus, zoovital ve biofeline tabi indirim vs fiyatları çok değişse de genelde uygun fiyata bulunabilen bir malt

CapKek

Patquard kullanıyoruz arada, herhangi bi sorun yaşamadık, tadınıda seviyor benimki

teddybal

https://www.suzionline.com/kedi/kedi-malt-macunu-incelemeleri-en-iyi-kedi-malti/
Şurdan bakarak karar verin istiyorsanız, benim içime en çok sinen ve tercih ettiğim Gimcat.

teddybal

Eskiden okumuştum bu yazıyı ama hatırladığım kadarıyla uygun fiyatlı olarak biopetactive cati malt'ı beğenmişti blog sahibi.