Kedi Mama Fiyatları

Acadrax

Arkadaşlar kedi maması fiyatları gerçekten çok arttı proplan a bile zar zor gücüm yetiyor artık. Kullandıgınız besleyici değeri yüksek ve fiyatı uygun olan mama markalarını yazar mısınız

5 CEVAP

Gmz91910

Happycat iyi sanıyorum içeriği iyi diye duymuştum çok seçici olmayan kedim severek yedi seçici kedim ise yemedi🙄

Palyaco

Glutenli mamaları tavsiye etmiyorum natura 2.250 gram tavsiye ederim

Palyaco

Fiyatları uygun 129 tl 149 tl ye kadar seçenekleri var

NorthNight

Aslında bütçenizi yazarsanız daha net öneriler alabilirsiniz. Kg başına x-x ₺ arasında gibi…
Çünkü 1,5 kg da uygun olmayıp 10 kg vs alımda oldukça iyi rakama denk gelen mamalar var. Exclusion da 1,5 kg (ton balıklı) 200₺ iken 12 kg 668₺ (kg 56₺). Proplan büyük pakette kg su 74₺ ye denk geliyordu sanırım.

izmirle

Prochoice istegelsinde 94tl 2 kg üstelik kediniz yemezse iade garantisi var