Sokak Köpeklerine Kedi Maması

Harin

Arkadaşlar bir kereliğe mahsus sokak köpeklerine kedimin karışık mamasından versem olur mu? ( Felicia + Acaba)

2 CEVAP

Pikapru

Yok yok bir şey olmaz. Uzun süreli kullanımda kiloya sebebiyet veriyor sadece ya da yüksek proteine karşı hassassa sorun olur ama birkaç seferden bir şey olmaz. Ben de bazen köpek maması bitince sokaktakilere kedi maması veriyorum. Aç kalmalarından iyidir diye düşünüyorum. Onları beslediğiniz için de ayrıca teşekkür ederiz 🐾🐾

Harin

Ben teşekkür ederim