British Shorthair ,Scottish Fold Hângisi??

Merloli

Anket

biritish shorthair
(5 oy)
scottish fold
(9 oy)
Toplam (14 oy)

Bundan önceki sorumda ablâmın üniversiteye gideceğini orada kedi mi köpek mi almalı ,hangisi daha uygun olur diye sormuştum.herkes kedi demişti şimdide sizce biritish shorthair mı almalı scottish fold mu .hangisi evde yalnız kalabilir veyâ hangisinin bakımı daha kolay? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..

9 CEVAP

SelinTuksal

ikisi de değil domestic shothair.

KedimVar

Scottish lerde genetik hastalık olabiliyor evet ama pek sorun oluşturan bir hastalık değil. Ama sizin genetik hastalıktan kastınız düşük kulaklı olmalarıysa bu hiçbir problem oluşturmuyor zaten. :))

Yampirik

neden british shorthair ve scotish fold cinsi kedi almak istiyorsunuz? Bence bulunduğunuz sokaktan veya barınaklardan da sahiplenebilirsiniz çok güzel olur :)

akitalove

British sorthair :)

KedimVar

Scottish fold :))

hisar_1997

British

martha

scottish :)

Cotontzu_Siri

British. Scottishlerde genetik hastalık var.

Merloli

Çok teşekkür ederim herkese