British Shorthair ,Scottish Fold Hângisi??

Merloli

Anket

biritish shorthair
(10 oy)
scottish fold
(17 oy)
Toplam (27 oy)

Bundan önceki sorumda ablâmın üniversiteye gideceğini orada kedi mi köpek mi almalı ,hangisi daha uygun olur diye sormuştum.herkes kedi demişti şimdide sizce biritish shorthair mı almalı scottish fold mu .hangisi evde yalnız kalabilir veyâ hangisinin bakımı daha kolay? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..

16 CEVAP

Merloli

Benim kedim zaten tekir ve onu sahiplendik sadece ablam üniversiteye gidince rahatsız olmaması için bakımı tekirlerden daha kolay olan bu iki cinsi düşündük. Çünkü tekirler evde yalnız kalmayı sevmiyor ve çok oyuncular o kadar zamanı olamaz ki ve cevaplarınız için teşekkürler :)