Acil Aşılar

hazyt

kedimle şu an çok içli dışlıyız benimle uyuyor yastığımda yatıyor. sadece iç dış parazitleri yapıldı öpmeme benimle uyutmama engel olucak bi durum var mı? başka hangi aşılarını acil halletmem lazım bu kadar yakın olmadan

4 CEVAP

hazyt

bir de karma yapıldı çok pardon

SelinTuksal

acil yaptırmanız gerekmiyor. veterineriniz ile oluşturduğunuz aşı takvimine riayet edin yeter.

hazyt

bir takvim yok iste, sahiplendigim veteriner cok uzakta. simdi evime yakin yeni bir tane bulucam. yeni asilari ne zaman olucak onu da bilmiyorum bu yuzden

KedimVar

Öpmenizde Sorun olmaz parazit Aşıları yapılmış. Yeni vet inize hangi aşısının ne zaman yapıldığını söylerseniz o size takvim oluşturur.