Kitten Mama

yaseminece

6 aylık oğlumun mamasından pek memnun kalmadıgımız için değiştireceğim.Hangi mama onun için en iyisi olur?Fiyat hiç önemli değil,düşük tahıllı mama arıyorum çünkü sık sık yaş mama ile besliyorum aynı zamanda(Schesir kullanıyorum).N&D hakkında burada da olumsuz şeyler söylendi,bir üyenin kedisinin de bu mamadan dolayı hayatını yitirdiğini okudum.Kullanmaya korkuyorum açıkçası.Onun dışında verebileceğim en iyi düşük tahıllı mama hangisidir acaba?

3 CEVAP

SelinTuksal

yaş mama kullanınca illa düşük tahıllı mama kullanmanıza gerek yok. orijen tundra alın.

KedimVar

Yetişkin maması için 1 yaşını geçmesini bekleyin. Yetişkin mamasının içeriği yavru bir kedi için yetersizdir. Ben ND kullanıyorum ve ikisi de severek yiyor. Bir problemimiz yok. O durum kediden kediye göre değişir. Ben almadan önce birçok kişiye sordum. Çoğu memnundu. Bence siz de bir deneyin. Denemeden bilemezsiniz sonuçta. :))

yaseminece

Kitten veya yetişkin maması olması ne fark ettirir acaba?Oğluma yetişkin kedi maması alsam çok mu erken olur