Ağız Kokusu

yaseminece

Kedimin ağzı çok fazla kokmaya başladı,rc mama almıştık bitirmeye çalışıyoruz,asla bir daha almayacağım bir mama.Bu mamadan mı kaynaklı,yoksa diş etlerinde bir problem olabilir mi?Süt dişlerini dökme döneminde şu an.Diş etlerinde şişlik söz konusu değil.Yaş mamayı her gün veriyorum.Sorun ne kaynaklı olabilir

3 CEVAP

SelinTuksal

iğrenç bir mama rc hemen değiştirin bitirmesini sağlamaya çalışmayın. o fiyata nd düşük tahıllı var 1000 kat daha kaliteli.

KedimVar

Ben de rc kullanırken ağız kokusu vardı. Şu an ND kullanıyorum ağız kokusu yok.

yaseminece

Oğlum ilk geldiğinde bilmeden almıştık bunu,bir daha asla.N&D ye geçersem sorunun bir nebze azalacağını ümit ediyorum