Lütfen Yardımcı Olun :/

Mia_Damla

Kedi kumu aşırı kokuyor. İçeri girdiğinde wc ve kum kokusu karışınca iyrenc koku sarıyor her tarafı Kumun üstüne sprey gibi bişi varmı koku yapmaması için ?? Yardımcı olursanız çok sevinirim kokudan durulmuyor boğaz yakıyor

23 CEVAP

Ben kristal kum kullanıyorum marka takıntım yok her hafta değiştiriyorum kumu kapalı ve filtreli koku sorunu olmuyor ve bence en önemlisi tuvaletini yapınca kumdan almak

Doggylove

Önce sen bir söylesen hangi markayi kullandığını

Ozzge

Merak ettiğim birşey var .kokulu kum kullanan arkadaşlar kedileriniz hemen kabullendi mi ? Ben de hep sade kum kullandım bugüne kadar .evde rahatsız edici koku yaşamadım ama temizlerken acayip rahatsız edici şekilde etrafa yayılıyor.Sabunlu denesem kedilerin yadırgama ihtimali var mı ?

Mervedeniz159

Bence mamasından dolayıda duskısı kokuyo olablir ve kumun yanlıs olablir krıstal kum kullanmanı tavdıye ederım

efruzg

doğrudur sen memnun olabilirsin .. koku olmaz topaklanma iyidir fakat kedinin sağlığı için iyi olmadığını biliyoruz

Mervedeniz159

Cok bılıyorsanız sız kullanmassınız ben memnunum

efruzg

.p kullanmıyorum zaten . Ben kedimi dşnyrum bi kez :D

Tugbap

iyi kum alıp sık sık degiştirirseniz daha sağlıklı olabilir